Serwis rowerowy

Proponujemy serwis rowerowy świadczony przez ekspertów od napraw, ale i prawdziwych miłośników sportu, którzy jednoślady znają od podszewki. Dysponujemy wysokiej jakości częściami zamiennymi oraz sprzętem i narzędziami, dzięki któremu szybko przywrócimy życie pojazdom różnych typów i marek.

Do naszego sklepu w Mogilanach zapraszamy wszystkich, których rowery: wymagają serwisu gwarancyjnego, potrzebują regularnego przeglądu w celu szybkiego wyeliminowania potencjalnych usterek, wymagają wymiany poszczególnych części.

Zajmujemy się wszystkimi jednośladami – m.in. MTB, szosowymi, miejskimi, a nawet modelami z napędem elektrycznym. Można zgłosić się do nas ze sprzętem kupionym w naszym sklepie, jak i w innych miejscach.

Obsługa przedsprzedażowa

Nasz serwis oferuje pełną obsługę rowerów zakupionych w naszym sklepie oraz zakupionych w innych punktach. Przygotujemy dla Was rower który dostaliście w pudełku abyście mogli szybko i bezpiecznie cieszyć się jazdą

Dowiedz się więcej

Na serwis przedsprzedażowy składa się: 

  • wybór typu ramy ze względu na preferencje kolarza
  • odpowiedni dobór rozmiaru ramy do wzrostu
  • dopasowanie mostka i sterów
  • montaż bloków
  • smarowanie i regulacja napędu

Serwisowanie roweru jest bardzo istotnym elementem jego użytkowania. Rower szosowy, rower elektryczny czy MTB wysokiej klasy wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności a także odpowiednich narzędzi. 

Dowiedz się więcej

 

Serwis gwarancyjny

 Rower szosowy, rower MTB czy rower elektryczny muszą być regularnie serwisowane i sprawdzane w okresie trwania gwarancji. Zaniedbanie tego, może doprowadzić do odrzucenia zgłoszenia reklamacyjnego przez producenta.

Dowiedz się więcej
  • Mycie roweru
  • Okresowa regulacja napędu
  • Sprwadzeni ciśnienia w oponach
  • Sprawdzenie okładzin hamulcowych
  • Wymiana zużytych części eksploatacyjnych

Odpowiednie narzędzia, dostarczane przez liderów branży pozwalają na bezproblemową i szybką obsługę Waszych rowerów.

Części zamienne SHIMANO a także innych dają gwarancję na szybką i bezproblemową naprawę.

Naprawy

BOOTFITTING - CZTEROETAPOWY PROCES.

BOOTFITTING - CZTEROETAPOWY PROCES. Ubierając buty rowerowe, powinnyśmy czuć jedność z rowerem. Dobrze dopasowane buty mają wpływ na naszą postawę, technikę jazdy, komfort i wygodę. Właśnie dlatego są one aż tak istotnym elementem. Gdy tej jedności brakuje, łatwo o kontuzję.

Wywiad z klientem

Pozyskanie potrzeb oraz poznanie indywidualnych wymagań naszych klientów to pierwszy i nieodzowny etap dopasowania.

Dowiedz się więcej

Skan stopy

Dzięki skanerowi, narzędziom i wkładkom marki BOOTDOC, dobierzemy odpowiednie dla Ciebie wkładki do butów i dopasujemy je tak, by idealnie łączyły się z Twoimi stopami. 

Dowiedz się więcej

Analiza wyników i dobór

Profesjonalna analiza wyników pozwala na odpowiednie poznanie indywidualnej budowy stopy. Pamiętaj, to tylko jeden krok do lepszych wyników i komfortu, jakiego nie zaznasz w butach robionych masowo.  

Dowiedz się więcej

Modyfikacja

Na podstawie zebranych danych przygotowuje specjalne wkładki. Wkładki do butów dadzą komfort i wygodę, skorygują Twoją postawę, a dodatkowo przyczyniają się do poprawy wyników sportowych.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Oddając nam swój rower do serwisu możesz być pewien, że trafił w dobre ręce! Masz wątpliwości? Zapytaj naszych specjalistów o dodatkową poradę.

Mateusz Salis

Specjalista ds. serwisu i sprzedaży rowerów

Od wielu lat związany z branżą rowerową, zbierał doświadczenie serwisowe m.in. podczas zawodów Pucharu Świata. Sumienny i dokładny w tym co robi, zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie.

12 444 50 60